ГО «Вектор прав людини» реалізував проєкт «Доступно про суд: пояснюють судді» у партнерстві з Радою суддів України та Координаційним центром з надання правової допомоги в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.
В межах проєкту на разі доступно до перегляду 25 просвітницьких відеороликів про Судову Владу України.
Автори ідеї та концепції серії відеороликів «Доступно про суд: пояснюють судді» — Назарій Боярський, Валерія Рибак. Відео створено ГО «Вектор прав людини» в межах грантового проєкту «Доступно про суд: пояснюють судді» у партнерстві з Радою суддів України та Координаційним центром з надання правової допомоги в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в ньому, належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають погляди Програми та урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Що робить місцевий суд?
Що робить апеляційний суд?
Що робить Верховний Суд?
Як взаємодіють суди між собою?
Як увійти до суду присяжних?
Що таке мирова угода?
Як відбувається виконання рішення суду?
Як функціонує сервіс «Електронний суд»?
Як сплатити судовий збір онлайн?
Як отримати інформацію від суду за допомогою СМС?
У них 10 Суддів Верховного Суду, Апеляційних та Місцевих судів розповідають про судоустрій України та висвітлюють окремі питання кримінального, цивільного й адміністративного судочинства.
Відео доступні на YouTube-каналі «Суд людською мовою»